رضا بابایی همانندسازی شد!

بی بی سی اعلام کرد: گروهی از دانشمندان هندی قصد دارند با همتاسازی یوزپلنگ ایرانی، گونه‌ای از یوزپلنگ را که نزدیک به یوزپلنگ ایرانی بوده اما بیش از چهار دهه است نسلش در کشور هند منقرض شده است احیا کنند.
در پی این خبر برخی از محافل فشارکی تصمیم گرفتند که برای اسلامیزاسیون فضای خوابگاهها و دانشگاهها، از دانشمندان هندی بخواهند که اقدام به همانندسازی جانورانی غیر از یوزپلنگ نیز بکنند، لذا پس از توافقات علمی میان مرکز پژوهشهای بسیج دانشجویی دانشگاه اراک و مرکز همانندسازی اسلامی و با توجه به اینکه رضا بابایی سرپرست بی‌بدیل خوابگاه پردیس، در سال گذشته به عنوان مدیر نمونه کشوری انتخاب شد، تصمیم گرفته شد که از روی رضا بابایی به عنوان جانور کمیاب و در حال انقراض به تعداد 500 عدد همانندسازی شده و در راستای جنبش خدمت‌گذاری در کشور به کار گرفته شود.

سه ماه بعد: بنا به اعلام مرکز همانندسازی اسلامی صبح دیروز تعداد 500 نفر رضا بابایی در این مرکز تولید شده که بر اساس آزمایشهای لاکشمی کاپور، دانشمند همانندساز هندی حال هر 500 نفر خوب گزارش شده است. وی اعلام کرد: این 500 نفر تا چند روز دیگر می توانند وارد جامعه شوند و به کار بپردازند.

چند روز بعد: بنا به اعلام خبرگزاری ایسنا، دکتر لاکشمی کاپور با حکم یکی از بابایی‌های تولید شده به حراست فراخوانده شد و با حکم یک بابایی دیگر از خوابگاه اخراج شد شد. وکیل مدافع دکتر لاکشمی کاپور اعلام کرد: موکل من فقط به جرم شانه کردن موهای خود دستگیر شده است و تمام جرایم را می‌پذیرد. در پی دستگیری دکتر لاکشمی کاپور، دولت هند به این قضیه به‌شدت اعتراض کرد، اما رضا بابایی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در یک واکنش مطبوعاتی ادعاهای دولت هند را مغرضانه و دخالت در امور داخلی ایران قلمداد کرد.

یک ماه بعد: در پی استعفای 1۲۰ تن از مدیران دانشگاهها و مراکز آموزش عالی که با هماهنگی و مشورت مقامات بلندپایه صورت گرفته بود، طی احکامی جداگانه ۱۲۰ رضا بابایی به عنوان رئیس دانشگاههای سراسر کشور برگزیده و منصوب شدند. به دنبال این انتصابات، دست هفتصد استاد بدون ریش، هزار و دویست کارمند آستین کوتاه و هشت هزار دانشجوی منحرف و مورد دار از ساحت مقدس علم و دانش کوتاه شد. رضا بابایی معاون امنیتی وزارت علوم اعلام کرد که در دانشگاهها آزادی کامل حکم‌فرماست و هیچ مشکلی نیست.

یک ماه و نیم بعد: انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی برگزار شد و 1۰7 نماینده جدید وارد مجلس شورای اسلامی شدند و انتخابات 13 نماینده دیگر به دور دوم کشیده شد. در شهر تهران بیست نماینده به ترتیب زیر به مجلس راه یافتند:
1) رضا بابایی با 438567 رای
2) رضا بابایی با 432265 رای
3) رضا بابایی با 426125 رای
4) رضا بابایی با 421021 رای
5) رضا بابایی با 419857 رای
6) رضا بابایی با 412156 رای
7) رضا بابایی با 404002 رای
8) رضا بابایی با 401289 رای
9) رضا بابایی با 389164 رای
10) رضا بابایی با 389021 رای
11) رضا بابایی با 365265 رای
12) سردار رضا بابایی با 356225 رای
13) رضا بابایی با 345899 رای
14) رضا بابایی با 331998 رای
15) رضا بابایی با 329096 رای
16) رضا بابایی با 324668 رای
17) رضا بابایی با 302198 رای
18) رضا بابایی با 300120 رای
19) رضا بابایی با 296132 رای
20) رضا بابایی با 289125 رای
انتخاب یک نماینده دیگر به دور دوم کشیده شد و قرار است از میان آقایان رضا بابایی و رضا بابایی تا پانزده روز دیگر یکی از آنان به عنوان نفر بیست و یکم تهران به مجلس برود. همچنین در شهرهای دیگر نیز سه نفر کاندیدای مستقل و ۸۴ نفر رضا بابایی وارد مجلس شورای اسلامی شدند. آقای رضا بابایی رئیس ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که انتخابات بدون حادثه برگزار شده است، اما در شهر اراک میان طرفداران آقای رضا بابایی و حاج رضا بابایی درگیریهایی رخ داده که به این شکایات رسیدگی خواهد شد. همچنین بنا به اعلام ایرنا رضا بابایی سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: در مورد انتخاب آقای کورش فولادوند کاندیدای مردم خرم آباد از سوی آقای رضا بابایی کاندیدای دیگر این شهر شکایاتی شده است که مشغول رسیدگی هستیم و بزودی شورای نگهبان نظرش را اعلام می‌کند.

شش ماه بعد: انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد و انتخابات میان آقایان رضا بابایی  و مهندس رضا بابایی به دور دوم کشیده شد. بنا به گزارش ایسنا این رقابت شدید خواهد بود. مهندس رضا بابایی اعلام کرد: آمریکاییها با این انتخابات از ایران درس دموکراسی گرفتند. دولت فرانسه این انتخابات را به دولت ایران تبریک گفت و خواستار فروش بیشتر پژو 405 در ایران شد. همچنین جک استراو در ملاقات با رضا بابایی سفیر ایران در انگلیس این انتخابات را گامی به جلو خواند و خواستار حضور بیشتر اقتصادی انگلستان در ایران شد و گفت: ماشینهای ما بهتر از پژو هستند.
روزنامه شرق در سرمقاله رضا بابایی سردبیر این روزنامه، انتخابات را چشم‌اندازی دموکراتیک و در راستای ادامه اصلاحات توصیف کرد. در پی چاپ این مقاله، قاضی رضا بابایی سردبیر روزنامه شرق را احضار کرد و گفت: گفتن اینکه انتخابات ادامه اصلاحات است اشاعه اکاذیب است و بابایی باید پاسخگو باشد.

شش ماه و ده روز بعد: بنا به اعلام حجت الاسلام بابایی دادستان کل کشور دکتر لاکشمی کاپور در زندان اعتراف کرد که برای دولت انگلیس و هند جاسوسی می‌کرد و قصد داشت علاوه بر اختلال در امنیت کشور اسرار هسته‌ای ایران را نیز فاش کند. سرانجام وی به دلیل پی بردن به اشتباهات خود توسط قاضی بابایی با یک وثیقه یک میلیون دلاری آزاد شد و به هند برگشت. همزمان با این خبر مرکز همانندسازی اسلامی سپاه پاسداران اعلام کرد که با تلاشهای دکتر لاکشمی کاپور در زندان، تعداد سه نفر لاکشمی کاپور اصلاح‌شده همانندسازی شده است و با نامهای عبدالله کاپور، میثم کاپور و یاسر کاپور در حال حاضر مشغول راه اندازی بیمارستان بزرگ همانندسازی کشور هستند. آنان قرار است در دو سال آینده یک میلیون رضا بابایی تولید کنند.

/ 0 نظر / 33 بازدید