از رووووز آن‌لاین

الحق و الانصاف که این «ا.ب.ر.ا.ه.ی.م ن.ب.و.ی» حرفهای قشنگی می‌زند و ارزش یک‌بار خواندن را دارد:

 

 • اعلام خطر ایدز در دانشگا‌‌هها

  چند روز پیش دانشگاه آزاد نجف آباد تصمیم گرفت که محوطه ورودی پسران و دختران را جدا کند، در نتیجه پسران و دختران از دو در وارد می‌شدند و دوباره با همدیگر وارد یک راهروی مشترک می‌شدند، به دنبال این تصمیم شجاعانه و عاقلانه و مدبرانه تعدادی از شیشه‌های این دانشگاه شکست و دانشگاه بعد از دو ساعت تصمیم گرفت دوباره همان کار قبلی را انجام دهد. همچنین در اعتراض به مشکلات صنفی در دانشگاه شهید ملی (شهید بهشتی سابق و ملی اسبق) دانشجویان که کار دیگری نمی‌توانستند بکنند بخشی از محوطه خوابگاه را آتش زدند. در همین حال نابغه امور دیه و مرد علمی تخیلی سال فلان، دکتر زاهدی وزیر علوم، اعلام کرد: رئیس جمهور در آینده مژده‌های خوبی برای دانشجویان دارد. وی گفت: ایده‌های بزرگی در نظر آقای احمدی‌نژاد هست. در پی شنیدن این "ایده های بزرگ" آگاهان یاد طرح ابتکاری رئیس جمهور منتخب شورای نگهبان در شورای امنیت سازمان ملل افتادند و پیش بینی کردند که به دنبال ارائه این "ایده های بزرگ" احتمالا دانشجویان کشور یا طاعون خواهند گرفت یا به ایدز دچار خواهند شد.

 

 • مرجعیت و آمریکای جهانخوار

  نبی حبیبی سخنگوی هیات موتلفه اعلام کرد: ۷۵ درصد مردم عراق به قانون اساسی رای دادند و بیش از ۶۷ درصد آنان در انتخابات شرکت کردند. وی گفت: این نشان از قدرت مرجعیت و علمای دینی در عراق دارد. آگاهان پرسیدند: چرا در زمان صدام که علما و مراجع در عراق بودند و قدرت هم داشتند این اتفاقات نیفتاد؟ نبی حبیبی در این مورد توضیح خاصی نداد. اما یکی از آگاهان گفت: اصولا وقتی آمریکاییها حضور نظامی پیدا می‌کنند قدرت مراجع شیعه شکوفایی خاصی پیدا می‌کند که جالب توجه است.

 

 • فساد دولتی و فساد ملی

  باز هم یک پیروزی دیگر. در پی پیروزیهای اخیر ایران در زمینه اعتیاد و قرار گرفتن در فهرست ده بدترین شهر جهان، اعلام شد که جمهوری اسلامی ایران در میان ۱۵۹ کشور جهان به لحاظ فساد دولتی رتبه ۹۳ را کسب کرد. جهت اطلاع بیشتر موارد زیر به عرض می‌رسد:

  ۱) بیشتر کشورهایی که فساد دولتی دارند کشورهایی هستند که مخالف آزادی هستند.
  ۲) بیشتر کشورهای طرفدار ایران در دوره احمدی‌نژاد دولتهایی هستند که فساد شدید دولتی دارند، مانند چین، روسیه، سوریه و ونزوئلا و بیشتر کشورهای مخالف سیاستهای احمدی‌نژاد کشورهایی هستند که کمترین فساد دولتی را دارند.
  ۳) در میان ده کشور اول دنیا که فساد دولتی ندارند هیچ کشور اسلامی وجود ندارد و ظاهرا فقط کشورهای غیراسلامی به دستورات حضرت علی به مالک اشتر عمل می‌کنند.
/ 0 نظر / 3 بازدید