درد و دل

سلام خدمت همه دوستان عزیز

همه سعی دوستان شما در وبلاگ اینه که با بیان مشکلات و معضلات موجود در دانشگاه٬ غالبا در قالب طنز٬ هم گوشه ای از مشکلات رو به گوش بقیه برسونن و هم بتونن دقایقی از اوقات شما رو شاد کنن. حالا نمی دونم تا چه اندازه مسئولین به این حرفها گوش می کنن. البته اونها به جای اینکه این مطالب رو بخونن و سعی کنن تا جایی که ممکنه در رفع اونها تلاش کنن٬ به فیلترینگ این وبلاگ رو آوردن. یعنی طبق معمول همیشه٬ ساده ترین راه رو برای ممانعت از آگاهی شما دانشجویان عزیز در پیش گرفتن و همه این کارها هم به این دلیله که آقایون نمی تونن به اساتید بگن: «بالای چشمتون ابرو هست». یعنی استاد تو این خراب شده همه کاره دانشگاهه و این همه دفتر و دستک مثل حراست٬ کمیته نظارت٬ رئیس دانشگاه و هزار کوفت و زهرمار دیگه ای که وجود داره٬ فقط برای اینه که مبادا دانشجویی استغفرالله بگه: « ما بن کتاب می خواهیم» یا مثلا بگه «سیفون توالت خرابه» حالا بی خیال همه دودره بازیهایی که حضرات والا انجام می دن.

آقا ! ما میگیم بعضی استادا بی سوادن (البته بعضیهاشون)٬ میگیم سایتتون جوابگوی این همه قمپز در کردن هاتون نیست٬ میگیم بعضی از حضرات والا عقده ای هستند٬ میگیم بعضی از اساتید می گردن دنبال کسی که عقده هاشون رو سرش خالی کنن. شما میگید بد میگیم؟ بد میگیم چرا این همه خرج میکنید اما دانشجوهای بیچاره خوابگاه  ندارن؟ 

خوب ... بگذریم. ما به یاری خدا و با همکاری دوستان عزیزمون همچنان به کارمون ادامه می دیم و به شما مژده میدیم....... نه بذارید به موقع خودش میگم.

/ 0 نظر / 4 بازدید