کارخانه ما

1) هیات مدیره کارخانه‌مان تصمیم به افزایش تولید گرفته و قصد دارد تولید خود را به دو برابر افزایش دهد که البته کار ساده‌ای نیست، ولی از همین الان با یک پیمان‌کار قرارداد بسته و دستگاههای مورد نیاز را سفارش داده است. جای بسی خوش‌وقتی و خوش‌حالی دارد در شرایطی که خیلی از شرکتهای ریز و درشت در اثر ورشکستگی زمین‌گیر می‌شوند، شرکت ما می‌خواهد افزایش تولید بدهد.
2) یکی دیگر از کارکنان شرکت هم MS گرفت. درباره اولین نفر اینجا نوشته‌ام. فکر نمی‌کنم هیچ رابطه‌ای بین کار در کارخانه ما و این بیماری وجود داشته باشد؛ اولی در دفتر مدیر کار می‌کند و دومی در تصفیه‌خانه. ولی نگرانی، استرس و شتاب‌زدگی در هر دو بیمار دیده می‌شوند، هیچ یک هم اهل ورزش کردن نیستند. اولی که در حب مال دنیا و جمع‌آوری پول شهره خاص و عام بوده و هست.
در ضمن، اینجا می‌توانید وب‌نوشتهای یک خانم مبتلا به این بیماری را در وبلاگش بخوانید.
3) بازار زیرآب‌زنی همچنان داغ داغ است. هر روز به اولین چیزی که در بدو ورود به کارخانه برخورد می‌کنم، حرف و حدیثهایی است که پشت سر دیگر همکاران می‌شنوم و طبیعی است که در این حرفها بیشتر به جنبه‌های منفی پرداخته می‌شود؛ باز هم طبیعی است که به احتمال زیاد این حرفها پشت سر خود من هم زده می‌شوند.
جالب این جاست آقای الف که درباره آقای ب بدگویی می‌کند، به هیچ روی حاضر نمی‌شود همان حرفها را در حضور آقای ب بازگو کند و به کلی زیر همه چیز می‌زند.
همه شده‌اند عین این فوتبالیستهایی که به جای این که به متن بازی بپردازند، چسبیده‌اند به حاشیه؛ به جای این که توان خود را صرف در بهتر بودن بکنند، صرف این می‌‌کنند که فلانی چی گفت و چی کار کرد و چی ...

/ 0 نظر / 2 بازدید