::چتر شدن و شب زنده‌داری پیشرفته::

قانون طلایی: اصلی‌ترین چترشدنها و یک شب زنده‌داری باحال همیشه با یک تعارف ساده دوستانه آغاز می‌شود.

اخطار: این راهکار باید مو به مو اجرا شود و گرنه ممکن است در آخر بدون گرفتن نتیجه و با گوشهای پایین افتاده و سوسک شدگی حاد از خانه دوستتان خارج شوید.

ساعتهای اولیه: مهمترین چیز برای یک تلپ شدن موفق، عادی بودن ساعتهای اولیه است جوری که قربانی بویی نبرد.

آغاز عملیات: بعد از این که دوست بیچاره‌تان همه شما را بعد از ظهر به خانه خود دعوت کرد، نقشه شما آغاز می‌شود. فقط حواستان باشد که خانواده دوستتان در خانه نباشند و گرنه عیش شما کیفور نمی‌شود. (البته حرفه‌ایها می‌توانند این کار را انجام دهند.) قربانی نباید تا آخرین لحظه از این توطئه کثیف باخبر شود. تمام عصر را با خیال راحت بگذرانید و از این مهمانی ساده (از دید قربانی) کمال لذت را ببرید.

حوالی ساعت 9 و 10: تجربه ثابت کرده که در این ساعتها میزبان فلک‌زده فرت و فرت به ساعت اشاره می‌کند تا شما بفهمید (عمرا) و شرتان را بکنید. در این لحظه شما باید در دو محور فعالیت خود را آغاز کنید. یه تعداد درباره خاطرات شب زنده‌داریهای گذشته و عیش و نوشهایی که با هم داشتید صحبت کنند و خودتان هم قربانی را به سوسول و چدنگ (کلنگ+چدن) بودن و زود خوابیدن و به جا نیاوردن آیین دوستی و مهمان نوازی و هر چه که به ذهنتان می‌رسد و قابلیت پیچاندن قربانی را دارد متهم کنید. دوستان حتما باید شما را در این امر خطیر همیاری کنند و گرنه با یه تف که استخر پر نمی‌شود (ضرب المثله این بود؟!) در اینجاست که قربانی با بیچارگی تمام حقیقت را می‌پذیرد. هر جا که هستید لنگرتان را بیندازید و همگی که مجهز به پیژامه و رکابی هستید این تجهیزات را رو کنید و با یک یورش یخچال خانه قربانی را ببلعید. (از خوردن تخمه در این مرحله پرهیز شود.) گپهای اساسی را شروع کنید. یادآوری سوتیهای بچه‌ها، جوکهای ناجور بالای 18 سال و درآوردن ادای استادان گرامی. حتما یکی از بچه‌ها که در این کار تبحر دارد این مورد را به عهده بگیرد. این کار لازم است چون شما باید در هر لحظه به فکر آنها باشید.

دو ساعت بعد: در این هنگام شما باید مشغول دیدن فیلمهایی از نوع آخ جون و اینا!!!(فیلمهایی که فقط می‌توانید با دوستانتان ببینید) شوید. از فیلمهای ترسناک هم می‌توانید استفاده کنید. همیشه بین دوستانتان یکی دوتا ترسو پیدا می‌شود. آنها را کشف کنید و بعد از سوژه کردن آنها کلی هر و کر کنید. (وای خیلی حال میده) در این مرحله خوردن تخمه را آغاز کنید. (حین دیدن فیلم) سعی نکنید پوست تخمه را داخل ظرفی بریزید چون حالش کرخت می‌شود. بعد از دیدن فیلم برای تنوع، یکی از کارهایی که توصیه می‌شود ور رفتن با وسایل خانه قربانی است جوری که حرص او را درآورد. در این تحقیق و تفحص خود حتما دنبال تشک و پتو بگردید. حتما پیدا می‌کنید. این مرحله تا ساعت حدود 2 یا 3 بامداد ادامه پیدا خواهد کرد.

حوالی ساعت 2 و 3: حالا زمان بازیهای گروهی است (نرید منچ بازی کنینا. خودتون می‌دونین بازیهای گروهی یعنی چی. نه؟ البته با بازی کردن منچ شاید به تیم ملیش وارد بشین) اگر خانه آپارتمانی است و زیر شما ملتی زندگی می‌کند حتما از بازیهای پرتحرک مثل زو، جفتک چارکش، خربیس و ... استفاده کنید. در حین بازی می‌توانید از انواع و اقسام فحشها با صدای بلند استفاده کنید. (آنجا خانه شما نیست پس آبروی شما نمی‌رود) بعد از خستگی زیادی که به شما دست داد می‌روید و روی تشکها و زیر پتوهایی که در عملیات زیر و رو کردن خانه قربانی پیدا کرده‌اید جا خوش می‌کنید و عمرا نمی‌خوابید و حتما از تخمه استفاده کنید.

حوالی سحر: در این لحظه به علت بالا رفتن میزان الواطی و خر شوتی خونتان، آستانه تحریک خنده‌های شما فوق‌العاده پایین آمده و به ترک دیوار و لامپ سوخته و حتا به مگسی که لای پنجره گیر کرده و دست و پا می‌زند، می‌خندید و این خندیدن تا پای ترکیدن ادامه پیدا می‌کند. کم نیاورید و همین طور حرف زدن را ادامه دهید. این ساعات پایانی لذت‌بخشترین و مفرحترین ساعات شب زنده‌داری خواهد بود که حتا برخی از بزرگان فن، از این وضعیت به نشئگی و خلسه حاد تعبیر کرده‌اند.

از وبلاگ دیگران

/ 0 نظر / 8 بازدید