ضیق وقت!

چند وقتی هست که به علت انواع مشغله‌جات کاری، فکری، خود درگیری و... فرصت کافی برای به‌روز رسانی وبلاگ ندارم و البته شرمنده دوستان نیز هستیم.
تصمیم گرفتم در آینده شما را با کاری که به اون می‌پردازم یعنی «شیمی انواع روغن‌های نباتی و فرایند تصفیه روغن‌ها» آشنا کنم؛ البته معلوم نیست این آینده‌ای که گفتم، کی باشه: چند روز بعد، چند ماه بعد یا این که فراموشش کنم...
اما حالا این یادداشت طنز از ابراهیم نبوی رو داشته باشید تا بعد:

استقبال رسمی از رئیس جمهور محبوب
مراد نیازاف با پیراهن آستین کوتاه از احمدی‌نژاد استقبال کرد. مدیر تشریفات ریاست جمهوری ترکمنستان گفت: ما دیدیم رئیس جمهور شما با دمپایی سفر می‌کند، گفتیم ما هم همبستگی‌مان را اعلام کنیم. آگاهان پیش‌بینی کردند که بزودی استقبال به اشکال زیر از احمدی‌نژاد به عمل بیاید:
- در جریان دیدار احمدی‌نژاد از هائیتی رئیس جمهور این کشور با شلوارک و دمپایی از احمدی‌نژاد استقبال کرد و وی را پشت موتورگازی خودش نشاند و جزیره هائیتی را به وی نشان داد.
- در دیدار رئیس جمهور کشورمان از کشور توگو، وزیر کشور توگو در حالی که شورت قرمزی به نشانه سنتهای این کشور پوشیده و برای احترام به رئیس جمهورمان لنگ بسته بود، از احمدی‌نژاد استقبال کرد و او را در حمام مخصوص ریاست جمهوری شست. روسای جمهور نیم ساعت برای نزدیکی فرهنگی بیشتر با همدیگر آب بازی کردند. در پایان رئیس جمهور روش وضو با یک لیوان آب را به رئیس جمهور توگو یاد داد.

/ 0 نظر / 4 بازدید