چند پیشنهاد

چون عده کمی از بازدیدکنندگان وبلاگ که البته هنوز هویتشان برای ما آشکار نشده از ما خواسته اند انتقاد نکنیم!!! ما هم بخاطر احترام به نظر این دوستان فعلا در این قسمت انتقاد نمی کنیم و صرفا به طرح چند پیشنهاد کوتاه بسنده می نماییم:

* برای شناساندن دانشگاه به جهانیان و استفاده بهینه از اماکن و تأسیسات دانشگاه، پیشنهاد می شود در محوطه جلوی دانشکده و با استفاده از پایه ریزیهای ساختمان سلف سرویس، اقدام به ساخت مجموعه آثار تاریخی با نام تخت ذولی گردد.

* در قسمت ورودی ساختمان دانشکده، بجای تاس که سمبل قمار و دیگر آلات لهو و لعب از قبیل منچ و ماروپله و ... است، از تندیس برترینهای علمی دانشکده استفاده شود تا این عزیزان همچنان در اذهان عمومی و خصوصی باقی بمانند.

* با توجه به کیفیت غذاهای سلف سرویس، پیشنهاد می شود حجم فلاش تانکهای توالتها و یا اندازه آفتابه ها افزایش یابد تا احتیاجی به استفاده چندین و چند باره از این وسایل نباشد.

* با توجه به اقدامات جالب از سوی برخی اساتید مدرنیته مبنی بر آموزش بوسیله رایانه و پروژکتور و عدم استفاده از وسایل سنتی از قبیل گچ و تخته، پیشنهاد می شود اینگونه اساتید صدا و تصویر خود را نیز ضبط کنند که دیگر وقت شریف ایشان بیش از این سر کلاسها هدر نرود.

* به منظور جلو گیری از اشاعه فحشا و فسادهایی مانند پوشیدن شلوارک، شانه کردن موها و... پیشنهاد می شود خوابگاه شهید پردیس به عنوان جرثومه و مرکز نشر فساد، تخریب شود و سکنه بی فرهنگ آن در مناطق مختلف پراکنده شوند.

/ 0 نظر / 7 بازدید