امکانات!

یکی از مسئولان پایه بلند دانشکده در آستانه سال جدید تحصیلی طی مصاحبه ای که با خبرگزاری دانشجویان دانشگاه اراک (عنیا) داشتند اعلام کردند: «از امسال اخذ وجه نقد از دانشجویان شبانه در کلیه گروه های آموزشی ممنوع شده و اولیاء دانشجویان برای سهولت هر چه بیشتر در امر ثبت نام می بایست این مبالغ را به صورت چک پرداخت نمایند».

ایشان همچنین مژده دادند در طول مدت ثبت نام در سراسر محوطه و باغهای اطراف دانشکده، چادرهای رایگان برای اسکان اولیاء در نظر گرفته شده است و این چادرها در پایان این مدت، جهت رفع مشکل کمبود خوابگاه، به صورت خوابگاه های دانشجویی ۵ یا ۶ نفره همچنان برقرار خواهد بود. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی انتصاب مدیران گروه های آموزشی، فقط به ذکر این جمله بسنده کردند:«خفه شو»

در بخش دیگری از این مصاحبه ایشان از طرح خرید درخت های آماده کاشت از کشور موزامبیک خبر دادند و افزودند: «قرار شده است طی ۳۰ سال آینده و در یک طرح ضربتی درخت هایی را از کشور موزامبیک خریداری کرده و در محوطه بکاریم».

وی با مثبت ارزیابی کردن خویش، ابراز اطمینان کرد دانشگاه اراک، اول ترین دانشگاه جهان می باشد و این موفقیت را ناشی از «صرف فعل خواستن، خودباوری شدید، تشویق های بی امان پدر و مادر و سطح علمی اساتید» دانست.

ایشان در پایان ضمن ریختن اشک شوق، همگی ما را به خدای بزرگ سپرد. گفتنی است برخی محافل، این اقدام را صرفا یک بازی سیاسی برای انتصاب آینده ایشان در سمت مدیریت یکی از گروه های آموزشی دانستند.

/ 0 نظر / 5 بازدید