10 کلید طلایی برای رسیدن به آرزوهای درونی

1- قدرت والایی را برگزینید که شما را دوست می‌دارد و به شما عشق می‌ورزد. کسی که از صمیم قلب به شما علاقه دارد و می‌خواهد تا شما از تمام خوشیها و ثروتهای جهان بهرمند گردید. خدا را فراموش نکنید.

2- هنگام طراحی نقشه رسیدن به کامیابی، بهتر است از خوش‌بینی و توانمندی کمک بگیرید. یک تصویر ذهنی روشن از آرزوهایتان مجسم کنید و تلاش کنید در این راه دقیق، روشن و منحصر به فرد عمل کنید.

3- همیشه حس کامیابی خود را زنده نگه دارید. اجازه ندهید اندیشه‌هایی مانند کمبود، محدودیت، و یا چشم و هم‌چشمی به ذهنتان وارد شوند. فقط با این حقیقت روبرو شوید که فراوانی بی‌کرانی در هستی وجود دارد که برای همه افراد از جمله شما کفایت خواهد کرد.

4-در پندار، گفتار و رفتار خود عقاید نیرومند، مثبت، و پشتوانه‌دهنده را به کار بندید.

5- طبق چیزی که اعتقاد دارید درست است، عمل کنید. به هر چیزی که می‌اندیشید، گسترش پیدا خواهد کرد؛ جایی که توجهتان را به آن معطوف می‌کنید، باید درست همان جایی باشد که آرزوهایتان در آن قرار گرفته‌اند.

6- هنگامی که در باره مسائل مالی صحبت می‌کنید همیشه از "حداقل" و "یا بیشتر" نیز استفاده کنید. برای مثال: "من هر ماه می‌توانم حداقل 100هزار تومان و یا بیشتر پس‌انداز کنم." سعی نکنید انرژیهایی که از سوی هستی به سمت شما روانه هستند را محدود کنید.

7- تلاش کنید در همه امور زندگی، گیرنده خوبی باشید.  با روی باز به پیشباز هدایا، اسرار، و معجزات بروید و خیلی بازتر با شادی، عشق و نعمتهای فراوان برخورد کنید.

8- قدردان نعمات زندگی خود باشید. هر تجربه، هر رابطه، و هر سکه 1 ریالی که کسب می‌کنید، همه و همه هدایایی هستند که به آن شکل بخصوص خودشان را آشکار ساخته‌اند. می‌بایست نسبت به هدایایی که مانند سیلی پرخروش به سمت شما سرازیر می‌شوند، آگاهی داشته باشید و از تک‌تک آنها قدردانی نمایید.

9- نسبت به خود و دیگران سخاوتمند باشید. هر چیزی که ببخشید، چند برابر شده و به خودتان باز می‌گردد و این نمودی از هستی است که شما برای دریافت آن باید آماده و خواهان بوده و توانایی‌اش را داشته باشید.

10- خودتان را برای زمان حال آماده کنید. اگر در گذشته باشید، احساس گناه و پشیمانی به شما دست خواهد داد. اگر زندگی خود را از آینده پر کنید، با ترس مواجه می‌شوید. شما در زمان حال هستید و توانایی این امر را دارید که ثروتی بی‌حد و اندازه و نعماتی فراوانی را خلق کنید.

«از وبلاگ دیگران» 

/ 0 نظر / 4 بازدید