بیانیه تناردیه و تئودور

کار بر و بچه‌های باحال شیمی به انتشار شب‌نامه‌ ختم نشد و دست‌اندرکاران خوش‌ذوق «مدرسه قشنگ» در پی چاپ مطلبی درباره همین شب‌نامه، به کمیته انضباطی احضارشدند. مطلب چاپ‌شده در این نشریه به این قرار است:

بیاینه مشترک تناردیه و تئودور درباره پخش شب‌نامه اخیر

اکنون که با همت و تلاش شبانه‌روزی مسئولان زحمت‌کش دانشگاه و دستهای توانمند مهندسان، معماران و کارگران داخلی و به کوری چشم حسودان داخلی و خارجی طرح عظیم و پروژه ملی دانشگاه سردشت به بهره‌برداری رسیده است و دانشگاه اراک می‌رود تا در زمره دو دانشگاه برتر جهان بدرخشد، یک‌بار دیگر دست جنایتکار استکبار جهانی به سرکردگی امریکاییهای سوسول از آستین عده‌ای فریب‌خورده دانشجونما بیرون زد و بر سر همه تلاشها آفتابه گرفت. متاسفانه طی چند روز اخیر، حرکات مرموز و خزنده‌ای ازسوی یک عده افراد معلوم‌الحال نفوذی آغازشده که هدفی جز براندازی نظام علم و علم‌مداری دانشگاه نداشته و ندارند و نخواهندداشت. این عده که در قالب شب‌نامه مقاصد شوم و اهداف غیرمنصفانه خود را ترویج می‌نمایند احتمالا خیلی بد هستند؛ دانشجویان فهیم و همیشه حاضر در صحنه و پشت‌صحنه و مانیتورینگ و واحد سیار سازمان صداوسیما به حق می‌دانند که این چیزهایی که این افراد بد در شب‌نامه‌های خود آنها را حقوق حقه خود می‌دانند فی‌الواقع حقوق کارمندان است و آنان هیچ سهمی از این حقوق نداشته و ندارند؛ وظیفه دانشجوجماعت درس‌خواندن است نه حقوق‌گرفتن.

و اما مساله‌ای که تحت عنوان اردوهای مختلط بیان شده‌است؛ دراین رابطه باید بگوییم که ای نمک‌خورهای نمک‌دان شکن!! و ای آب در آسیاب دشمن ریزان!‌ باید کلاسهای شما را نیز مانند دوران ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان از هم جداکرد تا قدر عافیت را بدانید؟ نکته دیگری که به عنوان مهمترین مساله در شب‌نامه مطرح است استفاده نابجا از علایم نوشتاری است، این افراد مجهول‌الهویه با به‌کارگیری علامت تعجب(!) بعداز واژه دکتر سعی در بر هم‌زدن اذهان عمومی و تخریب و تضعیف روحیه اصیل استفاده از تکنولوژی پیشرفته تدریس را داشتند که ما در همین‌جا با تقبیح این عمل با قدرت اعلام می‌کنیم که بعداز دکتر هیچ‌گونه علامت نوشتاری لازم نیست استفاده شود و بهتر است دکتر را با فونت درشت چاپ‌کرد و باز بهتر اینکه مدرک دکترا را قاب‌گرفت تا خاک نگیرد. نکته دیگر شب‌نامه استفاده از الفاظ رکیک و بسیار زشتی همچون «ختنه‌سوری»‌ بود که زیاد هم ضایع نبود زیرا این را همه....

در پایان از عموم دانشجویان خیّر خواهانیم با فروش یکی از دو کلیه خود به مراکز خیریه که اتفاقا نام آنها نیز در شب‌نامه آورده شده‌است اولا در امور عام‌المنفعه شرکت نموده و ثانیا با درآمد ارزی حاصل از آن هزینه اردوهای دانشجویی به مقاصد دوردست ازقبیل ساوه، خنداب، سنجان و... را فراهم آورید.

درضمن از مقامات لشکری و کشوری، خانواده‌های محترم طغاتیموریان و چنگیزیان به خاطر برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی دانشگاه و برپایی تورهای تفریحی اروپا و... برای اساتید گروه شیمی کمال تشکر و امتنان را داریم و در همین‌جا حمایت خود را از طرح کنترل نامحسوس دانشجویان اعلام می‌کنیم.

/ 0 نظر / 12 بازدید