1...2...3...

١. اولا سلام . خوشحالیم از اینکه وبلاگ دوستان جدیدی پیدا کرده و همچنین دوستان قدیمی زیادی را به هم رسانده ( یا حداقل در حال رساندن است ) . یکی از دوستان جدید الهمراه وبلاگ ، فرموده بودند بعد از چند سال وبلاگ را پیدا کرده اند . ما هم خوشحالیم که ایشان ما را پیدا کردند . مژدگانی هم باشد برای بعد. همچنین فرموده بودند ( تلویحا ) مطالب وبلاگ در یک برهه از زمان خیلی جالب نیست . حق دارند . آخر پس از فارغ التحصیلی آخرین فسیلهای ٧٩ ( من و چند نفر دیگر البته من 9 ترمه تمام کردم . بالاتر از این هم داشتیم ) و تعدادی از بچه های ٨٠ دیگر کسی حاضر به همکاری و ارسال خبر و مطلب برای ما نبود و ما هم طبیعتا از دانشگاه و محیط علم دور بودیم و گیر دادن به کسی و چیزی که دیگر نیست جایز نیست . پس تصمیم گرفتیم جهت برپا ماندن این وبلاگ از چیزهای دیگری بنویسیم . از قرار دادن مطالب دیگر وبلاگها هم زیاد خوشمان نمی آمد و نیز مانند بعضی وبلاگهای دیگر حاضر نبودیم موسیقی و عکس جهت دانلود در وبلاگ بگذاریم . اگر مطالب برای شما که با ذهنیت قبلی وارد وبلاگ شده اید جذابیتی نداشته دلیلش را عرض کردیم . 6 سال بروز کردن تقریبا روزانه کار سختی است .
2. در هفتمین سال راه اندازی وبلاگ شیمی 79 صمیمانه از دوستان عزیز خواهشمندیم این وبلاگ را به دوستانتان معرفی کنید . تصمیم گرفته ایم از طریق همین وبلاگ ناقابل حداقل دوستان گم کرده مان را دوباره پیدا کنیم و از حال هم با خبر شویم . ( قابل توجه دوستداران سینمای بالیوود !!! ) 
3. چند روز پیش احمد ر. را اتفاقی دیدم . بعد از 5 سال . سعید را هم که مثلا همکاریم 6 ساله ندیدم . خیلی دلم میخواهد دوباره همه را ببینم. زیاده عرضی نیست

/ 0 نظر / 3 بازدید