سلام

امروز به دلیل نبود ماده اولیه، شرکت ما تعطیل شد و من ساعت سه و نیم خونه‌مون بودم. حالا هم مشغول ولگردی در دنیای وب؛ بد نیست شما هم بدانید: پر بیننده‌ترین عکس از عکسهای فوتوبلاگ، عکس آقا بهزاد هست با ۳۳ بازدیدکننده! در این باره من حرفی برای گفتن ندارم.
سایت گوگل امکان تازه‌ای به نام video search فراهم کرده که شما می‌توانید از طریق آن به جستجوی کلیپهای ویدئویی بپردازید و اگر گوشی پیشرفته‌ای هم داشته باشید، با ذخیره آنها روی گوشی خود، دیگران را در دیدن آنها سهیم کنید و همیشه در این زمینه از دیگران جلو باشید. من که دلم برای احمدی‌نژاد تنگ شده بود، با جستجوی عنوان ahmadi nejad فقط شمار زیادی کلیپ طنز از رئیس جمهور عزیزمان دیدم که متاسفانه خیلی هم خنده‌دار بودند؛ خداوند بانیان از خدا بی‌خبر این فیلم‌های کذایی را اگر قابل هدایت هستند به راست هدایت کناد و اگر نیستند، هدایت نکناد.
دوستان! اگر شما به تاریخ ایران باستان علاقه‌مند هستید، اگر دوست دارید با چند و چون خط میخی آشنا شوید و اگر دلتان هوای داریوش و کوروش و اردشیر و... را کرده، اینجا را کلیک کنید. (فقط یواش کلیک کنید، مبادا ترک بردارد چینی نازک تنهایی‌شان!)

و اما:

زندگی خالی است، آن را پر کن.
زندگی یک مشکل است، با آن روبرو شو.
زندگی یک معادله است، موازنه کن.
زندگی یک معما است، آن را حل کن.
زندگی یک تجربه است، آن را مرور کن.
زندگی یک مبارزه است، آن را بپذیر.
زندگی یک قایق است، با آن به امواج بزن.
زندگی یک پرسش است، به آن پاسخ بده.
زندگی یک موفقیت است، از آن لذت ببر.
زندگی یک بازی است، برنده باش.
زندگی یک هدیه است، آن را دریافت کن.
زندگی یک دعاست، پیوسته آن را از دل بگذران.
زندگی یک درد است، آن را تحمل کن.

زنـدگـی رودی اسـت در جـریـان و مـن... در حـصــار قــایـــقـم پـــارو زنـــان
رود گـه آرام و گـه پـر جـنــب و جـوش...  مقصدم دریاست در آن سوی دور

/ 0 نظر / 4 بازدید