درود بر دود

چون از قدیم گفته‌اند یکی از شگفتی‌های انسان نادان این است که از هرچه منع شود، نسبت به آن مشتاقتر و حریصتر می‌شود، بنده نیز بر آن شدم تا به‌ جای این که بگویم اعتیاد بد است و خانمان‌سوز است و غیرت را از انسان می‌گیرد و وی را به غلط کردن وامی‌دارد، از محاسن و خوبی‌های تریاک و تریاک‌ کشیدن برای شما بگویم، به امید این که نتیجه عکس دهد.
پیش از هر چیز، لازم است گفته شود که استعمال مواد دخانی، پایه می‌خواهد و بهتر است تنی چند از دوستان بامرام خود را پیدا کنید و دسته‌جمعی حال کنید. یکی از محاسن محفل‌های این‌چنینی این است که شما و دوستانتان به بهانه‌ گره ‌زدن زلفی از طره معشوق، دور هم جمع و از احوال همدیگر باخبر می‌شوید. تجدید دیدار دوستان که البته با شب‌زنده‌داری همراه است، ثواب زیادی دارد. در همین‌جاست که خماری و نشئگی هم مزید بر علت می‌شود و هر یک از شما، شروع به شرح خاطره‌‌هایی می‌کند که هیچ‌گونه نمود خارجی نداشته و تنها در دنیای هپروت قابل لمس هستند و هر چیزی را که شما فکر می‌کنید، شامل می‌شود: از سفر به ناکجا آباد گرفته تا دعوای چند روز پیش با لشکر قمر بنی‌هاشم و دوست شدن با ملکه بریتانیا و چه و چه و...
افزون بر همه این‌ها، حرفه فضانوردی را هم به سادگی هر چه تمامتر یاد می‌گیرید. شما تصورکنید که از بین جمعیت چند میلیارد نفری کره زمین، فقط چند نفر هستند که توفیق رفتن به کرات دیگر را یافته‌اند، اما شما می توانید با گرفتن کمی دود و بی هیچ آموزشی، در آسمان هفتم و بلکه هم بالاتر، سیر کنید.
نیازی به توضیح نیست که شما همراه‌ با لول‌گرفتن، می‌توانید با نوشیدن چای‌نبات همراه با شکلات کاکائو، بهترین نوشیدنی و بهترین دسر دنیا را نوش جان کنید و از زندگی خود بیشترین لذت را ببرید. شما با نوشیدن یک لیوان چای‌نبات، به ادامه دود گرفتن مصممتر می‌شوید، چه بسا ممکن است تا سحرگاه پای منقل بمانید و کیف کنید و به فکر برنامه‌ریزی برای محفل بعدی باشید. از این رو استعمال آن چه که ذکر شد، حس برنامه‌ریزی و آینده‌نگری را در شما تقویت می‌کند.
تریاک فواید دارویی هم دارد که به‌ علت ضیق وقت، از شرح آن‌ها خودداری می‌کنم.

/ 0 نظر / 27 بازدید