لینک‌های پیشنهادی

ویراسباز یک ویرایشگر آن‌لاین و رایگان فارسی است که متن شما را پس از انتخاب گزینه «ویرایش کن» از نظر دستور خط فارسی و اصول تایپ فارسی ویرایش می‌کند و در بخش پایینی نمایش می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با این که ویراسباز چه می‌کند، می‌توانید چند نمونهٔ ویرایش‌شده را در این‌جا ببینید.

شاید برای شما هم پیش آمده است که حسرت یکی از ترانه‌های پخش‌شده از رادیوی ایران به دل‌تان مانده باشد ولی نام خواننده یا نام ترانه را ندانید. در شبکه رادیو اینترنتی ایران‌صدا می‌توانید به هر آن چه که در رادیو پسندیده‌اید، دسترسی داشته باشید. گزینه جستجو می‌تواند کمک زیادی به شما بکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شخصیت و آثار مفید مهندس مهدی بازرگان این‌جا را می‌توانید ببینید.

جدول تناوبی آن‌لاین با اطلاعات کامل هر یک از عناصر. این‌جا و این‌جا. اولی به زبان فارسی و دومی انگلیسی.

این هم یک سایت مفید برای آموزش جامع عکاسی دیجیتال و تماشای عکس‌های زیبا. (+)

اگر شما از آن دسته آدم‌هایی هستید که به یادگیری خط میخی علاقه دارید، این جا را کلیک کنید: (+)

با توجه به فیلتر شدن بسیاری از سایت‌های خارجی که عکس‌ها و فیلم‌های شخصی را میزبانی می‌کردند و امکانات زیادی هم داشتند، این سایت ایرانی در این وانفسا می‌تواند کارتان را راه بیندازد. (+)

چند تصویر از رژه نیروهای مسلح ایران را در کنار چند تصویر از ارتش چین در این‌جا ببینید. مقایسه و قضاوت با خودتان.

عکس‌هایی از عشق که ادعا شده است میلیون‌ها نفر با دیدن آن‌ها گریه کردند. (+)

خبرگزاری فارس دارد در تلاشی مجاهدانه و در عین حال احمقانه، بدون ذکر نام عکاس، نمادهای فریماسونری را در سطح شهر شکار می‌کند و به انتشار می‌رساند. (+) من هم برای این که دینم را به این مجاهدت بی چشمداشت ادا کنم، تصویر یکی از این نمادها را که با هشیاری و بیداری وصف‌ناپذیر در محل کارم کشف کردم، به شما نشان می‌دهم. برای جلوگیری از سوءقصد به این جانب از سوی عوامل مزدور، از نمایش عکس در وبلاگ معذورم. این‌جا را یواش کلیک کنید: (+) نامردها از این نماد شیطانی برای جا به جایی کارگرها با جرثقیل استفاده می‌کنند.

/ 0 نظر / 8 بازدید