توجیهی

١) امروز حال کردم قالب وبلاگ را بعد از حدود دو سال عوض کنم. فکر کنم این چهارمین قالب وبلاگ باشد. با توجه به سرعت پایین اینترنت در ایران یک قالب ساده و کم‌حجم را انتخاب کردم. سلیقه من بهتر از این نیست؛ لطفا ایراد نگیرید!

٢) درباره صندلی داغ‌ها لازم است چند نکته حضورتان عرض کنم. نکاتی که کم و بیش در پاسخ به پیام‌های دریافتی گفته‌ام. ببینید ما نه قصد روی آب انداختن پته کسی را داریم که بعضی‌ها تصمیم به پته‌اندازی! ما کرده‌اند، نه قصد افشای اطلاعات محرمانه کسی را و نه خدای نکرده قصد دست انداختن یا توهین و جسارت به کسی. پیشنهاد صندلی داغ از خودتان بود، خودتان از آن استقبال کردید و اعلام آمادگی‌ هم کردید. ولی دلیل شاکی شدن‌تان را نمی‌دانم. این را بدانید و برای دیگران هم تعریف کنید که نام و نام خانوادگی، خواننده مورد علاقه، محل کار و... به هیچ عنوان اطلاعات خصوصی و محرمانه محسوب نمی‌شوند و به هیچ دردی نمی‌خورند. شاید بشود از شماره حساب بانکی یا کد ملی یا نشانی دقیق افراد سوء استفاده کرد که همین هم به خیلی عوامل دیگر از جمله بی‌عرضه بودن طرف مقابل بستگی دارد، ولی به هر حال نزدیک سی سال از عمرمان می‌گذرد و اگر چشم‌مان نزنند، می‌دانیم چه حرفی را کجا و چگونه بزنیم. پس به دل‌تان بد راه ندهید و زیاد نگران ما نباشید.
تا آن‌جایی که یادم هست چند سال پیش که برنامه صندلی داغ از شبکه دو پخش می‌شد چه ‌آدم‌هایی که دعوت نشدند و به چه پرسش‌هایی که پاسخ ندادند. آب هم از آب تکان نخورد. نه کسی از اطلاعات شخصی کسی سوءاستفاده کرد، نه از کسی کلاهبرداری شد و نه هیچ یک از خیال‌هایی که از ذهن ما می‌گذرد برای هیچ یک از داغ‌شدگان رخ داد. حالا بعضی‌ها را چه شده است که از اعلام نام خودشان یا دوستان‌شان می‌ترسند، من نمی‌دانم.

/ 0 نظر / 3 بازدید