الکی!

اول این که: بعد از حدود چهارماه وبلاگ‌رو به‌روز کردن، یه کم پررویی می‌خواد که امیدوارم مارو ببخشین.

 خدمت‌تون عارضم که  بالاخره بعد از سه ماه و اندی خدمت مقدس سربازی تونستم یک‌ هفته مرخصی بگیرم و قبل از این که به خونه برم یه سر به دانشگاه جدید (سردشت)‌ بزنم و حالی از دوستان بپرسم و از کم‌کاری و گشادی اونها گله‌کنم. جای خوشحالی بود که همه سرحال و قبراق بودن و هیچ‌وقت خنده از لبهاشون گم نمی‌شد. اما خمودی، رخوت و یاس بچه‌های تازه‌وارد همیشه آزاردهنده بود.

مساله دیگه این که طبق اخبار و روایات، راه‌اندازی این وبلاگ بازتاب گسترده‌ای بین استادای گروه شیمی داشته و گویا مطالب اون خاطر خیلی از استادارو از ما رنجونده و اونها رو وادار کرده تا بانی یا بانیان این سایت‌رو بشناسن و به هر طریقی که شده حال اونا رو بگیرن!

من واقعا از این برخورد و عکس‌العمل استادا شوکه شدم،‌ چراکه ما از همون اول هم گفتیم که هدفمون چیزی غیر از سرو سامان دادن و اصلاح امور این دانشگاه خراب‌شده نیست. حالا اگه گفته‌های ما به اونا برخورده، عیب از خودشونه، بهتره که یه کم انتقادپذیر باشن و جنبه شوخی داشته باشن.

اما با این حال، بر خودمون واجب می‌دونیم که در همین‌جا و از طریق همین سایت یه معذرت‌خواهی از این استادای محترم داشته باشیم چرا که هر چه‌قدر هم که اونا بد باشن ولی بازهم از قدیم گفته‌اند که: «جور استاد به از مهر پدر» مسلما هیچ‌یک از ما تلاشهای شما عزیزان را فراموش نمی‌کنیم و همه می‌دانیم که دانشگاه ما و ایران امروز ما بیش از گذشته به امثال شما نیاز دارد.

/ 0 نظر / 4 بازدید