فال حمام!

شیوه دوش گرفتن می‌تواند اطلاعات زیادی را در باره شخصیت شما بگوید. برای بعضی‌ها ممکن است تنها پنج دقیقه زمان لازم باشد اما برای بعضی دیگر این زمان به بیش از 20 دقیقه می‌رسد. یک روان‌شناس آمریکایی معتقد است هر کاری که انجام می‌دهیم بازتابی از شخصیت واقعی ماست و حمام نیز جایی اختصاصی است که در آن جا آزادیم تا خودمان باشیم؛ بنا بر این عادات حمام کردن می‌تواند حاوی اطلاعات مفید شخصیتی باشد.

حمام نتیجه‌گرایان
حمام کردن افراد فعال 6 تا 10 دقیقه طول می‌کشد. لیف زدن، شامپوی سر، آبکشی موها و سپس، ماموریت تمام می‌شود. اگر در این دسته‌اید شما همیشه در انجام کارها به دنبال یافتن راه حل سریع و مناسب هستید. دقیقا می‌دانید که چه کاری می‌خواهید انجام دهید و کار خود را با کیفیت انجام می‌دهید. شما فردی هدف‌گرا هستید و شخصیتی از نوع شخصیت A دارید. افراد دارای این شخصیت خونسرد نیستند، زمان برایشان بسیار مهم است، گاهی نسبت به موقعیت خود احساس ناامنی می‌کنند، رقابت‌جو و پرخاشگر هستند، چند کار را با هم انجام می‌دهند و کمترین تاخیر در انجام کارها هم آنها را ناراحت می‌کند.

حمام نمایشی‌ها
شاید حمام برای بعضی‌ها جایی باشد که از قید و بندهای خود رها می‌شوند و درون خود را آشکار می‌سازند. برای مثال ممکن است خیال کنند بطری شامپو میکروفون است و صدای شرشر آب صدای کف زدن و تشویق؛ در رویای خود یک آواز اجرا می‌کنند و تنها می‌توانند پشت درهای بسته آن را به نمایش بگذارند. این گونه افراد شخصیت جالبی دارند، اما پشت درهای بسته بیشتر احساس امنیت می‌کنند.

حمام در جستجوی آرامش
اگر شما حمام کردن را به این دلیل که به شما انرژی می‌دهد، بیش از حد طبیعی دوست دارید، یا حمام کردن را مثل نوشیدن یک فنجان قهوه می‌دانید در این صورت شما از جمله کسانی هستید که همیشه به نیروی کمکی از بیرون نیاز دارند. چه این نیروی کمکی والدین باشد یا معلم یا رئیس‌تان. شما هیچ‌گاه خودتان شروع نمی‌کنید اما با کمک دیگران می‌توانید به هدف برسید.

حمام خیال‌بافان
اگر حمام برای شما جایی است که به رویاهایتان فکر می‌کنید و چه بسا بهترین افکار در حمام به ذهن‌تان خطور کند، شما خیال‌باف هستید و از آن دسته افرادی هستید که مشتاقند زمانی را به تفکر اختصاص دهند.

/ 0 نظر / 4 بازدید