رابطه شخصیت با شکل خوابیدن (از وبلاگ دیگران)درجمع مانند یک فرد واقعی به نظر می‌آیید ولی خیلی تودار، خجالتی و ضعیف هستید. سعی می‌کنید که رازدار باشید، اگر با مشکلی روبرو شوید ترجیح می‌دهید پیش خودتان نگه دارید تا به کسی بگویید. تعجبی نیست که در خواب هم اخم می‌کنید.خیلی باهوش هستید و مشتاق یادگیری، هنوز بعضی وقتها ذهنتان آکنده از عقاید غیرعادی است که مردم به سختی از آنها پیروی می‌کنند. از خانواده‌تان به خوبی مراقبت می‌کنید. مشکل این است که بندرت کسی را دوست می‌دارید و کمی مشکل‌پسند هستید.


 
هرکس که به این شکل می‌خوابد دل‌مشغولی دارد و در پذیرفتن تغییرات دچار مشکل می‌شود. تنهایی برتری شماست. هنوز چگونگی آزادیتان در آستانه تحمل شماست.احساس تنهایی و افسردگی می‌کنید چون فکر و ذکرتان معطوف ناکامیها و شکستهای گذشته است. دو دل و مردد هستید و این گمان را در دیگران ایجاد می‌کنید که عشق در زندگی شما گم شده است.خودخواه و کینه‌توز واژه‌هایی است که شما را توصیف می‌کند. اطرافیانتان مراقب هستند که پای شما را لگد نکنند، چرا که شما به راحتی عصبانی می‌شوید.


 
خیلی بهانه‌گیر هستید و همیشه می‌نالید و شکایت می‌کنید. شاید نام دوم شما (عصبانی) باشد. به آسانی عصبانی می‌شوید و به خاطر مسائل کوچک بیش از حد هیجان زده می‌شوید. زندگی معامله آنچنان بزرگی نیست، یاد بگیرید که راحت باشید. 
شباهت زیادی به حالت قبل دارید. خیلی فهمیده، مودب، محترم و مهربان هستید. خوب هیچ چیزی کامل نیست، اعتماد خود را تقویت کنید و یاد بگیرید که اشتباه یا نقایص خود را بپذیرید. در این صورت شاد خواهید بود.


 
شما انسان مطمئنی هستید. درهر کاری که به عهده بگیرید به دلیل کوشش بی‌امان موفق خواهید شد. می‌گویند کسانی که به پهلوی راست می‌خوابند و بازوی راستشان زیر سرشان است، آینده خوب و قدرت در انتظارشان است. 
چه روح آزادی خواهی! این حالت هویت واقعی شما را نشان می‌دهد. دلداری، عشق، زیبایی و پرستش. همینطور خیلی ولخرج هستید اما خوشبختانه به همان نسبت هم پول بدست می‌آورید. عادت بد شما این است که کمی کنجکاو هستید و به نظر می‌رسد که از شایعه‌پراکنی لذت می‌برید. 
مثل اینکه کوته‌فکر هستید، همینطور خیلی خودمختار و خودرای و همیشه مردم را مجبور به برآورده کردن نیازهای خودتان می‌کنید. شاید بی‌پروا و بی‌هدف هم هستید.

/ 0 نظر / 3 بازدید