گله از بازدیدکنندگان بی‌مرام

با این که این وبلاگ روزانه به طور میانگین ۱۵ نفر و بلکه هم بیشتر بازدیدکننده داره، اما دوستان کم‌لطفی می‌کنن و ما رو از پیشنهادها و نظرها و انتقادهای خودشون بی‌بهره می‌گذارن. بدیهی است که پیشنهادهای شما راهگشا و راهنمای ما در اداره بهتر وبلاگ خودتون خواهند بود. خوشبختانه در دنیای مجازی اینترنت شما می‌توانید با نامهای مستعار و غیرواقعی حضور پیدا کنید و بدون اینکه کسی به هویت شما پی ببرد، هر چه که دل تنگتان می‌خواهد بگویید و بنویسید. پس ما رو از پیشنهادهای خودتون محروم نکنید و هر چی که به ذهنتون می‌رسه و به بهتر شدن «شیمی۷۹» کمک می‌کنه، بگین. وبلاگ ما دام یا تله نداره و مطمئن باشین که اگه پیشنهاد دادین، گیر نمی‌افتید. آخه بعضیها خیلی به خودشون شک دارن!
برای بار چندم می‌گم، چنانچه مایلید عکسها و خاطره‌های شما از دانشگاه اراک و کلاسهای درس و استادهای قشنگ آنجا، در این وبلاگ برای دیگران به نمایش گذاشته شود، همین الان دست به کار بشید و به نشانی ای‌میل وبلاگ برای ما بفرستین.

اگه یادتون باشه پنجشنبه هر هفته دو تا لینک که به نظر خودم جالب بودن به شما معرفی می‌کردم؛ ولی مدت زیادی هست که نتونستم شما رو با لینکهایی که خودم از اونها خوشم می‌آید، آشنا کنم. اما از این به بعد تصمیم گرفتم که این سنت حسنه را احیا کنم!
اخبار ایران و جهان را از اینجا(www.todaylink.ir) بخوانید. در این وب‌سایت، به اخبار جالب و شنیدنی خبرگزاریهای دیگر لینک داده می‌شود و حتا خود شما هم می‌توانید با عضویت در آن، در آن خبر بگذارید.

این هم یک فیلترشکن خوب که هیچ چیز حریفش نیست. البته اشتباه نشه! من خودم می‌دونم که شما با سایتهای مورد دار هیچ کاری ندارین ولی شاید به دردتون بخوره.

/ 0 نظر / 3 بازدید