رابطه رنگ چشم و شخصیت

در این یادداشت درباره رابطه گروه خونی و شخصیتها نوشتم. حال بخوانید رابطه رنگ چشم و شخصیت را:

چشمان تیره:
چشمان تیره و مشکی نشان‌دهنده گرمای فراوانی است که خاستگاه آن عاطفه‌ای شدید است که یا جنبه اخلاقی دارد یا جنبه خشونت و بیدادگری. چنین فردی ممکن است اطرافیان خود را خیلی دوست بدارد یا آنکه بدون دلیل به آنها دشمنی بورزد. رگه‌های بی‌اعتمادی به دیگران و نیاز به توجه از سوی آنها و از سویی تمایل به تحت نفوذ درآوردن دوستان در آنها دیده می‌شود.

چشمان قهوه‌ای:
بیشتر نشان‌دهنده کمال‌پرستی و بلندپروازی است. روشنفکرانی که چشمانشان به این رنگ است، فراوانند. چشم‌قهوه‌ایها برای رسیدن به یک هدف همه تلاش خود را به کار می‌گیرند و انگیزه کافی نیز دارند. اما به محض اینکه با مانعی روبرو شوند از سرعت عملشان کم می‌شود و از حرکت باز می‌مانند. آنها به اصول و اعتقاداتی که در ذهن دارند پایبندند و دیگران را به آنها تشویق می‌کنند. از تنهایی بدشان نمی‌آید ولی در عین حال برونگرا هستند و به آسانی می‌توانند با دیگران رابطه ایجاد کنند.

چشمان آبی پررنگ:
نشان‌دهنده یک انسان فعال، مصمم، خونسرد، دقیق، پایدار و باپشتکار است. چشم‌آبیها دارای بینش اقتصادی و مادی هستند، جوانب هر کاری را به خوبی بررسی می‌کنند و با آرامش بهترین راه را برمی‌گزینند. اما کسانی که رنگ چشمانشان آبی روشن است، خیال‌باف، رویایی، احساساتی، کم و بیش بانشاط و سطحی و بی‌احتیاط هستند.

چشمان سبز:
نشانه گرایشهای ذهنی و عاطفی دور از معمول است که گاهی نبوغ‌آمیز و گاهی مبنی بر خیال‌بافی و غیرعادی و نشانه عصبانیت و ابراز شور و عواطف شدید است.

خاکستری:
رنگ خاکستری هم از یک انسان مثبت، عمل‌گرا و دارای توانایی کار فراوان حکایت می‌کند.

/ 0 نظر / 4 بازدید