ماهواره امید

در پی پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره ملی امید و در مدار قرار گرفتن این شاهکار علمی جهان، پیامی نیز از سوی این ماهواره به جهانیان مخابره شد. در این مقاله کوتاه به بیان گوشه هایی از کارکردهای این شاهکار بشریت می‌پردازیم.
در بعد دستاوردهای فضایی این ماهواره، پس از مخابره پیام، گروهی از موجودات فضایی به شدت تحت تاثیر این پیام قرار گرفتند و در حالی که اشک حسرت می‌ریختند جهت کمک به مردم غزه اعلام آمادگی کردند. این موجودات از کارهای ننگین خودشان در گذشته و شرکت در فیلم‌های هالیوودی مانند جنگ ستارگان، نشانه‌ها و... اظهار پشیمانی نموده، کلیه دستمزدهای خودشان را به مظلومان جهان اهدا کردند.
گفته می‌شود یکی از اهداف ماهواره امید در فاز اول، شناسایی مظلومان و پابرهنگان عزیز در اقصا‌نقاط گیتی پهناور و در فاز دوم شناسایی چند مکان جهت احداث ایستگاه‌های کمیته امداد فضایی می‌باشد. در این صورت بی‌بضاعتان عزیز با نصب پارچه بزرگی که روی آن نوشته شده HELP بر روی سقف منازل‌شان، در اسرع وقت کمکهای بشر دوستانه دریافت می‌کنند.
در همین راستا مهندسین طراح امید، از ساخت ماهواره تخصصی «مستضعف‌یاب جهانی» که ترکیبی از امید و تکنولوژی GPS به نام «GMS: Global Mostazaf Searcher» می‌باشد خبر می‌دهند و ابراز امیدواری می‌کنند در آینده‌ای نزدیک در مدار قرار گیرد. در این صورت می‌توان خسارت‌دیدگان تمامی نسخه‌های جنگ ستارگان را نیز تحت پوشش سازمان نوبنیاد مستضعفان فضایی قرار داد.
طراحان امید برنامه‌های آینده خود را به صورت زیر عنوان می‌نمایند:
طراحی و ساخت ماهواره GBS :Global Behesht Searcher
طراحی و ساخت ماهواره «گشت ارشاد فضایی»: GEF
طراحی و ساخت ماهواره «سفرهای فضایی هیات دولت» :SFHD
طراحی و ساخت ماهواره «هوگو چاوز» :HCh جهت اعلام دوستی با ملت این کشور عزیز
طراحی و ساخت ماهواره «انرژی هسته ای حق مسلم ماست» :EHHMM که این ماهواره قابلیت این را خواهد داشت که هر ثانیه پانصد بار این شعار را در کل فضا و کهکشانها طنین‌انداز نماید.

این است دستاورد ملی...

/ 0 نظر / 6 بازدید