فرهنگ گل‌واژه‌های دانشجویی

١) سرویس داخلی (مختلط)
یه جور دستگاه کنسرو سازی در طول و عرض زیاد. (طولش زیادتره) افسردگی مزمن. وسیله‌ای نایاب در موارد نیاز. خانومها از اینکه سوار آن می‌شوند خون خونشان را می‌خورد. بعد از خارج شدن از آن به شکل آکاردئون و در موارد نادر به شکل لباسی که از درون دهان گاو به زور خارج می‌کنند در می‌آیید و سرتان در حوالی پایتان پیدا می‌شود. به هنگام از دور دیده شدن این سفینه نجات، ملت دانشجو به صورت آماده باش دو 100 متر می‌ایستند و چند ثانیه قبل از توقف اتوبوس استارت می‌زنند. معنای عینی قانون اول نیوتون. با یک عدد ترمز تلافاتی از جمله کوری چشم، فرو رفتن میله اتوبوس در حلق تا انتهای روده و له‌شدگی حاد رخ می‌دهد.
نکته ویژه: برای سوار شدن از هیچ کار خلاف و غیر خلافی مضایقه نکنید. اینجا اصلا قانون حق تقدم مطرح نیست. اینجا قانون "هر جوری خودم راحتم" برقرار است. دیگران برای شما در حکم دشمن فرضی هستند و برای سوار شدن می‌توانید از النگ، خر طرف را گرفتن و تنه زدن وقتی که یه پای طرف بالای پله اول است و پای دیگرش بین زمین و هواست استفاده کنین و دشمن فرضی رو نفله. (حذف به قرینه رو داشتین!)


٢) انتخاب واحد
یک نوع سرکاری مزمن. زمانی برای دیدار آشنایان و دوستان از رشته‌های دیگر. در این روز به خصوص استاد راهنما به صورت یک عنصر نایاب در می‌آید و طبق معمول او را باید در مکانهایی غیر از اتاق خودش مانند توالت، رستوران و غیره پیدا کنید. در روز انتخاب واحد "آموزش" از یک منطقه متروک به مقر فرماندهی دانشکده تبدیل می‌شود. نمونه عینی ارجحیت روابط بر ضوابط. در این روز، دانشجویان با گول مالیدن سر یکی از بچه‌ها (از کلمه درستش نتونستم استفاده کنم چون نماینده ما رفیق صمیمیمه) او را به مقام نمایندگی می‌رسانند و خودشان می‌روند سراغ... یک نکته‌ای که همیشه باید در نظر داشته باشید این است که چه اول باشید و چه آخر، واحد به شما نمی‌رسد. الکی حنجره خود را مورد لطف قرار ندهید.


٣) خوابگاه
سربازخونه در ابعاد ریز. دوری از خانواده و اینا. تپیدن با غلظت زیاد. در این مکان انواع و اقسام چیزهای ناجور به صورت مستقیم تولید به مصرف می‌شود. جایی که می‌توانید با دوستانتان تا صبح از یه قل دو قل گرفته تا با کارتهایی که به جون خودم نباشه! نمی‌دونم چیه بازی کنید و یه حال کثیفی ببرید. البته من در یک مورد نادر دیدم که در این مکان فوتبال با دروازه بزرگ که همان فاصله میان طبقه اول و دوم یک تخت دو طبقه است با شمار زیادی بازیکن که قابل شمردن نبودن بازی می‌شود. محلی که در آن درگیریهای خونین بر سر تصاحب بهترین تخت در می‌گیرد. در شب شما می‌توانید به صورت زنده آهنگ خرناس را در دستگاههای گوناگون بشنوید. در خوابگاه، صبحانه یک نوع شکم درد محسوب می‌شود و بیچاره کسی که این کار بر عهده اوست. یکی دیگر از سرگرمیهای قابل اجرا در خوابگاه دیدن فیلم است. تنها ماده لازم یه ویدیوسی‌دی خرکار است. سی‌دی خودش جور می‌شه. فیلمهایی که به نمایش در میاید برای زیر 18 سال حرام است.

/ 0 نظر / 6 بازدید