زنان از نظر علم شیمی و طرز تهیه

زن در طبیعت کمتر به صورت آزاد موجود است و بیشتر به صورت ترکیب با عناصر، مانند انیدرید تکبر و سولفات خودبینی و ناز در منازل یافت می‌شود.

تاریخچه کشف زن
کاشف این عنصر، پروفسور «آدم» است که در تاریخ نوکیا 6600 برای اولین بار با این عنصر برخورد کرده و در راه این کشف زحمات فراوانی متحمل شده و با تمام کوششهایی که به عمل آورده هنوز نتوانسته جنس و خواص اصلی این عنصر را پیدا و درک کند.(حتا گفته شده که دهن پروفسور آدم در این راه سرویس شده است.)

طرز تهیه زن
برای تهیه این عنصر کافی است مقداری اکسید اسکناس و نیترات پژو ۲۰۶ را در سولفات ویلا مخلوط کرده و دو کاخ طلای ۲۴ عیار به عنوان مهریه و کمی کلرید خواهش (همون التماس) به عنوان شیربها اضافه شود! پس از ترکیب این مواد، گاز عشوه و سولفور ناز متصاعد می‌شود و بعد از میعان به صورت عشق، زن در خانه رسوب می‌کند! بعضی از دانشمندان و متفکران معتقدند چنانچه مقداری از عصاره چرب زبانی به عنوان کاتالیزور استفاده شود، نتیجه کار بهتر خواهد بود.

خواص فیزیکی زن
بسیار شکننده است! از جنس نرم و حساس می‌باشد و به سرعت تحت تاثیر محیط و احساسات قرار می‌گیرد! هرگاه مقداری اسید خشونت و کربنات سوزآوری به اسم «هوو» به آن اضافه شود فوری ذوب شده و به صورت بیکربنات اشک جاری می‌شود.

خواص شیمیایی زن
بعضی از انواع این عنصر میل شدیدی به ترکیب شدن با کلرات کرم آفتاب و سولفات روژ و استات ریمل دارند و پس از انجام واکنشهای شدید، به خیال خودشان قابل تحمل میشن!!! برخی از انواع این عنصر ناخالص بوده و همراه سیلیکات می‌باشند و در آنها خورده شیشه یافت می‌شود و خاصیت شوهر آزاری پیدا می‌کنند! برای خالص کردن آن کافی است عنصر ناخالص را در یک محیط سر بسته مانند اتاق با نیترات کتک و کربنات غضب ترکیب نموده و از این عمل، نیم مول گاز جیغ و نیم مول گاز فریاد که غلظت آن برابر ماده اولیه است متصاعد می‌شود و عنصر به حالت رسوب در کف اتاق ته نشین می‌شود! سپس اگر به آن مقداری اکسید محبت اضافه شود به حالت ماده اولیه باز می‌گردد.

توصیه ایمنی
هرگز با این عنصر (زن) یکی‌ بدو نکنید که نتیجه خوبی نمی‌دهد.

از وبلاگ دیگران

/ 0 نظر / 4 بازدید