saeid online

عجیب و عجیب‌تر

سلام به همه. عده‌ای از دوستان در قسمت کامنت‌ها بیان کرده‌اند با یکی از معززترین اساتید دانشگاه درس افتاده‌اند و ... (خودتون در قسمت کامنت‌ها ببینید) و این اصلا تعجبی نداره. چون به نظر نگارنده که خیلی وقته به خودش قول داده درمورد استادهاش ننویسه واقعا موضوع زیاد بغرنجی (یا شاید بقرنجی یا شاید یه چیز دیگه!!!) نیست و اصولا بازهم از نگاه نویسنده فوق‌الذکر درس پاس کردن عجیب‌تره. پس زیاد به خودتون سخت نگیرید. چون به نظر همون نگارنده که کامپیوترش سوخته و مثل سایر دوستاش از کافی‌نت واسه شما مطلب می‌نویسه که فکر می‌کنم این‌هم از سیاست‌های امپریالیست‌های کثیفه٬ درس پاس کردن بیشتر مایه تعجبه. البته دوستان می‌تونن برای آشنایی بیشتر با روشهای درس پاس کردن به نوشته‌های زمان جوانی اینجانب در بخش آرشیو مراجعه کنن و درس عبرت بگیرن. راستش اصلا نوشتنم نمیاد (این هم یه صرف فعل روشنفکرانه از نگارنده) و فقط از سر دلتنگی یه چیزی تقدیم دوستان کردم٬ امیدوارم همه در پاس کردن درساتون موفق باشید٬ فقط وبلاگ خودتون رو فراموش نکنین. به امید دیدار دوباره همه دوستان.

   + سعید ; ۸:٠٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٤ امرداد ۱۳۸٥
comment نظرات ()

مرگ بر ویروس

همانطور که به اطلاع شما رسانده بودم به دلیل تهاجم ناجوانمردانه و نابخردانه یک عدد ویروس نامرد و هیچی‌ندار به کامپیوتر رنج‌کشیده و ستمدیده ما، امکان اتصال به شبکه وجود ندارد و حتا همین یادداشتی که شما در حال حاضر مشغول خواندن آن هستید را در یک کافی‌نت تاریک و نم‌کشیده نوشتم. شما هم می‌دانید که آدم بیکار، از فرط بیکاری به هیچ کاری نمی‌رسد و همیشه وقت کم دارد و ما هم به همین دلیل روشن و مبرهن از به هلاکت رساندن ویروسی که شرح حال آن رفت، معذوریم و دل به روزهای آینده دل خوش کرده‌ایم. به امید اینکه مشکل رایانه‌مان خود بخود حل شود. پس از به روز نشدن وبلاگ نگران نباشید. ان شاءالله که درست می‌شود.

   + سعید ; ٧:٥٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٢ امرداد ۱۳۸٥
comment نظرات ()

Salam

Baz ham in computere dizelie ma tavasote dadashe cholmane ma virusi shode. pas ta shafaye kamele an, do''a konid.

این یادداشت توسط سرویس SMSblog ارسال شده است.

   + سعید ; ٧:٥۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۸ امرداد ۱۳۸٥
comment نظرات ()

لینکهای هفته

این روزها تیتر همه روزنامه‌ها و اخبار صدا و سیمای ایران و تمام شبکه‌های خبری، به جنگ اسرائیل و لبنان مربوط می‌شود و یواش یواش می‌رود تا اعصاب خرد مردم را خردتر کند. من هم تصمیم گرفتم در راستای عقب نماندن از قافله و همین‌طور اعلام موجودیت، در این روز گرم و دم‌کرده، چند لینک اسرائیلی به شما معرفی کنم.
اولین لینک مربوط می‌شود به تحلیلی با عنوان «لبنان و فلسطین به ما چه دخلی دارد؟» نوشته رضا امیرخانی، که من هیچ نسبتی اعم از خویشاوندی، فکری، سیاسی و ... با ایشان ندارم و حتا تا قبل از خواندن  این یادداشت، اسمشان را نشنیده بودم. و البته یادآوری کنم که لینک به تحلیل ایشان به معنی تایید نوشته‌هایشان نیست. شما تحلیل ایشان را بخوانید فقط برای افزایش اطلاعات خودتان.
عکسهای دیدنی سربازان زن اسرائیلی؛ چه کسی دلش می‌آید به این سربازها شلیک کند؟ هان؟
این هم یادداشتهای یک ایرانی ساکن اسرائیل در  وبلاگش.

امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید و  ایام به کامتان باشد. درضمن، همین امروز رتبه‌های آزمون سراسری دانشگاههای دولتی در پایگاه سازمان سنجش اعلام شده و رتبه داداش من در رشته ریاضی ۱۵۰۰ شده، فکر کنم رتبه بدی نباشه!

   + سعید ; ٥:٤٢ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸٥
comment نظرات ()

در شهر خبری نیست!

دیروز این شعر اقبال لاهوری را بر حسب اتفاق، در روزنامه جام جم چند هفته گذشته دیدم که ارزش یک‌بار خوندن داره:

مثل آیینه مشو محو جمال دگران
از دل و دیده فروشو خیال دگران
آتش از ناله مرغان حرم گیر و بسوز
آشیانی که نهادی به نهال دگران
در جهان بال و پر خویش گشودن آموز
که پریدن نتوان با بال و پر دگران

   + سعید ; ۸:٥٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۱ امرداد ۱۳۸٥
comment نظرات ()

...

Monitore computeram kharab shode. ta chand rooz berooz resani weblog maghdoor nist.

این یادداشت توسط سرویس SMSblog ارسال شده است.

   + سعید ; ۸:۱٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٠ امرداد ۱۳۸٥
comment نظرات ()

غول کنکور!   + سعید ; ٧:٤٥ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۸ امرداد ۱۳۸٥
comment نظرات ()

ضیق وقت!

چند وقتی هست که به علت انواع مشغله‌جات کاری، فکری، خود درگیری و... فرصت کافی برای به‌روز رسانی وبلاگ ندارم و البته شرمنده دوستان نیز هستیم.
تصمیم گرفتم در آینده شما را با کاری که به اون می‌پردازم یعنی «شیمی انواع روغن‌های نباتی و فرایند تصفیه روغن‌ها» آشنا کنم؛ البته معلوم نیست این آینده‌ای که گفتم، کی باشه: چند روز بعد، چند ماه بعد یا این که فراموشش کنم...
اما حالا این یادداشت طنز از ابراهیم نبوی رو داشته باشید تا بعد:

استقبال رسمی از رئیس جمهور محبوب
مراد نیازاف با پیراهن آستین کوتاه از احمدی‌نژاد استقبال کرد. مدیر تشریفات ریاست جمهوری ترکمنستان گفت: ما دیدیم رئیس جمهور شما با دمپایی سفر می‌کند، گفتیم ما هم همبستگی‌مان را اعلام کنیم. آگاهان پیش‌بینی کردند که بزودی استقبال به اشکال زیر از احمدی‌نژاد به عمل بیاید:
- در جریان دیدار احمدی‌نژاد از هائیتی رئیس جمهور این کشور با شلوارک و دمپایی از احمدی‌نژاد استقبال کرد و وی را پشت موتورگازی خودش نشاند و جزیره هائیتی را به وی نشان داد.
- در دیدار رئیس جمهور کشورمان از کشور توگو، وزیر کشور توگو در حالی که شورت قرمزی به نشانه سنتهای این کشور پوشیده و برای احترام به رئیس جمهورمان لنگ بسته بود، از احمدی‌نژاد استقبال کرد و او را در حمام مخصوص ریاست جمهوری شست. روسای جمهور نیم ساعت برای نزدیکی فرهنگی بیشتر با همدیگر آب بازی کردند. در پایان رئیس جمهور روش وضو با یک لیوان آب را به رئیس جمهور توگو یاد داد.

   + سعید ; ٩:٠٢ ‎ق.ظ ; شنبه ٧ امرداد ۱۳۸٥
comment نظرات ()